מה באתר האיגוד

אודות האיגוד

איגוד יועצי ההשקעות ומנהלי התיקים בישראל הוקם במטרה לאפשר לאוכלוסיית בעלי הרישיונות בישראל אשר פועלים בתחום ניהול תיקי ההשקעות, ייעוץ ההשקעות ושיווק ההשקעות להתאגד לראשונה ולדאוג לעיניינם המקצועי והאישי כאחד.
האיגוד מייצג את כל בעלי הרישיונות בישראל ואת אוכלוסיית המתמחים והמועמדים לקבלת רישיון  מייצג את חבריו כמחזיקים בפרופסיה יוקרתית ובמקביל מציע לחבריו מגוון שירותים והטבות במקביל לייצוג וקידום עיניינם המקצועיים.

בישראל כיום ישנם כ- 10,000 בעלי רישיון לעיסוק בייעוץ השקעות, ניהול תיקים ושיווק השקעות, כ 600 מתמחים חדשים בתחום בכל שנה ומעל ל 20,000 מועמדים לקבלת רישיון הנמצאים בשלבים שונים בהכשרתם. 

איגוד יועצי ההשקעות מציע מגוון רחב מאוד של שירותים לרווחתם של חבריו ודואג לייצג אותם בכל היבט בו נדרש התערבות ייצוגית שישמיע את קולם.

האיגוד הקים תחת שורותיו שורה של פעילויות שכולם במטרה לייצג את טובת החברים באיגוד. להלן פעילויות האיגוד:

מרכז ההכשרה וההשתלמות
מרכז ההכשרה וההשתלמות מציע מגוון רחב של קורסים מקצועיים וסדנאות השתלמות לטובת חברי האיגוד. באמצעות מרכז ההכשרה וההשתלמות ניתן לחברים באיגוד האפשרות לדאוג לפיתוח הרמה המקצועית שלהם ולהתעדכן בשינויים הרצופים בשוק ההון ובבורסה. במקביל מפעיל המרכז מספר כנסים מקצועיים במהלך השנה על מנת לאפשר לחברי האיגוד להפגש יחדיו ולהעשיר את הידע המקצועי שלהם.

מרכז ההשמה והזכויות
איגוד יועצי ההשקעות הקים את מרכז ההשמה והזכויות אשר מקיים שורה של שיתופי פעולה עם מגוון המעסיקים במשק. שירותי ההשמה של האיגוד הן ללא מטרות רווח ונועדו לאפשר לבעלי הרישיונות, המתמחים והמועמדים להתקדם במישור המקצועי ולמצוא את המשרה המתאימה להם. במקביל פועל המרכז לשמירת זכויותם של בעלי הרישיונות ושל המתמחים בתחום ומשמש כפלטפורמה דרכה ניתן להתעדכן בכל ההיבטים הקשורים לעיסוק במקצוע ניהול ההשקעות.

מועדון בנצ'מרק
מועדון בנצ'מרק הינו מועדון הצרכנים של איגוד יועצי ההשקעות ומנהלי התיקים בישראל. חברי האיגוד יכולים להינות מהכוח הצרכני השמור לקבוצה גדולה ומאוגדת של צרכנים ממגוון של הטבות והנחות במוצרים ושירותים שונים. המועדון פועל לרווחתם של חברי האיגוד ודואג להשיג את המבצעים והדילים המשתלמים ביותר עבור חבריו.

מגזין INVEST
מגזין INVEST הינו המגזין המקצועי של איגוד יועצי ההשקעות ומנהלי התיקים בישראל  ויוצא לאור במהדורה אלקטרונית בלבד המופצת לכל חברי האיגוד באמצעות הדואר האלקטרוני. באמצעות המגזין יכולים חברי האיגוד להתעדכן בכל הקשור בתחום המקצועי של שוק ההון, עדכונים מהבורסה ורשות ניירות ערך וכתבות בנושאים שונים הנוגעים למקצוע.


אנו מאמינים כי ניתן להשיג יותר עבור כולנו אשר עוסקים במקצוע ניהול ההשקעות וכי חשוב שנתאגד יחדיו ונהפוך לכוח משמעותי אשר מסוגל להשיג תוצאות ותנאים טובים יותר לנו ולעמיתנו למקצוע ניהול ההשקעות.

אנו מזמינים את כל בעלי הרישיונות לניהול תיקי השקעות , שיווק וייעוץ וכמו כן את המועמדים לקבלת הרישיון להצטרף עוד היום למשפחת האיגוד ולהתחיל לפעול יחד איתנו לעתיד טוב יותר של מקצוע זה.