מה באתר האיגוד
עמוד ראשי > מועמדים לקבלת רישיון > מרכז ההכשרה וההשתלמות של האיגוד

מרכז ההכשרה וההשתלמות של האיגוד

מידע אודות מרכז ההכשרה וההשתלמות של איגוד יועצי ההשקעות ומנהלי התיקים בישראל. פירוט אודות קורסים הניתנים באמצעות מרכז ההכשרה וההשתלמות המיועדים לקהל המועמדים לקבלת רישיון מטעם הרשות לניירות ערך.

מרכז השתלמות והכשרה של איגוד יועצי ההשקעות ומנהלי התיקים בישראל הוקם במטרה לאפשר לכל בעלי הרישיון בישראל קורסי השתלמות והכשרה על מנת לשפר את רמתם המקצועית של העוסקים בתחום. מרכז ההכשרה מעביר מגוון רחב של קורסי השתלמות וכנסים בנושאים שונים הממוקדים לצרכי המקצוע. בין הקורסים השונים ניתן למצוא קורסי הכשרה בנושאי שוק ההון ומוצרים פיננסים, קורסי הכשרה ממוקדי תפקיד ליועצים, משווקים ומנהלי תיקים וכמו כן קורסי העשרה בנוסף לכך מעביר האיגוד קורסים להכנה לבחינות הרשות לניירות ערך באמצעות מכללות מובילות בתחום אשר בפיקוחו ובמחירים מיוחדים לחברים בו.

קורסי הכשרה ממוקדי תפקיד
מגוון קורסים וסדנאות ממוקדי תפקיד המיועדים לבעלי רישיונות. קורסים ייעודיים ליועצי השקעות בנושאים של שירות והתאמת אפיקי השקעה, קורסים למשווקי השקעות בנושאי מכירה מותאמת אישית וקורסים מקצועיים למנהלי תיקים. הקורסים מוצעים לחברות וגופים מנהלים בשוק ההון ומבוצעים כסדנאות לצוות העובדים במשרדי החברה או במשרדי האיגוד.
 
 
 

סדנאות השתלמות וכנסים מקצועיים
מרכז ההשתלמות וההכשרה של איגוד יועצי ההשקעות ומנהלי התיקים בישראל עורך לאורך כל השנה מגוון רחב מאוד של כנסים וסדנאות לטובת ציבור חבריו. סדנאות בנשוא רגולציה, השקעות וסדנאות הכשרה במקביל לכנסים אשר נערכים אחת לתקופה הן הדרך הטובה ביותר לשמר את הרמה המקצועית של העוסקים בתחום ניהול ההשקעות.
 
 
 

קורסי השקעות ומסחר
מרכז ההשתלמות של איגוד יועצי ההשקעות ומנהלי התיקים בישראל מעמיד לרשות חבריו מגוון רחב ומקצועי של קורסים העוסקים בנושאים שונים ומגוונים בנושא השקעות ומסחר. קורסים אלו פונים לקהל המקצועי וכוללים קורסים ממוקדים בנושאים כמו מסחר בנגזרים, קורס אנליזה וכדומה. בנוסף מציע מרכז ההכשרה וההשתלמות קורסי יסוד גם לחברי האיגוד המועמדים לקבלת רישיון.
 
 
 

קורסי הכנה לבחינות הרשות לניירות ערך
המרכז להשתלמות והכשרה מציע מגוון רחב של קורסי הכנה לבחינות הרשות לניירות ערך. קורסים אלו מבוצעים באמצעות מכללות מקצעויות ובפיקוח מלא של איגוד יועצי ההשקעות ומנהלי התיקים בישראל. המרכז להשתלמות אישר את תכני הקורסים ומציע אותם לחברי האיגוד במחירים מיוחדים.
למידע נוסף לחץ כאן >>>