מה באתר האיגוד

מאמרים

אתם מוזמנים להיכנס ולצפות ברשימת מאמרי ידע וטיפים שריכזנו עבורכם בשיתוף עם חבר הון אנושי. 

טעויות נפוצות בכתיבת קו"ח

לכאורה, כתיבת קורות חיים הינה מטלה פשוטה הכרוכה ברשימת פרטיים אישיים, השכלה וניסיון תעסוקתי, אולם בפועל רבים ממחפשי העבודה שוגים במספר נקודות הנראות פעוטות, שבמבחן המציאות עלולות להוות את הגורם המכריע לאי קבלת המשרה. זאת מכיוון שמנהלי משאבי האנוש, אשר דרכם עוברים כל מסמכי קורות החיים של המעומדים, נאלצים להתמודד עם עומס רב של פניות ולכן יפסלו ראשית את אלו שאינם מנוסחים ומוצגים כראוי.
שגיאה ראשונה - שליחה אוטומטית של קו"ח

להמשך קריאה לחצו http://www.hever.co.il/?CategoryID=210&ArticleID=214


איפה כדאי לעבוד ומדוע דווקא בשוק ההון?
אם החלטתם ללמוד לתואר ולהשתלב בעבודה בשוק ההון, אתם מן הסתם מתעניינים גם בעתיד, כלומר בהשתלבות במקומות העבודה המועדפים והמומלצים בשוק. אך מה הם מקומות אלו? ראשית, כדאי לדעת שבשוק ההון מוצע מגוון גדול של משרות במקומות תעסוקה שונים, וכי בעקבות רפורמות שהוכנסו לחוק בשנים האחרונות הפכה העבודה בשוק ההון לנחשקת ומבוקשת מאוד בשוק העבודה הישראלי, כאשר מלבד העבודה בבנקים נפתחו אפשרויות תעסוקה רבות גם בקרב חברות הביטוח וחברות השקעות, או כעצמאיים בתחום.

להמשך קריאה לחצו http://www.hever.co.il/?CategoryID=273&ArticleID=203


מסלולי קידום וקריירה בשוק ההון
במידה והינכם שוקלים לפנות אל לימודים ועבודה בתחומי שוק ההון, אתם בוודאי מעוניינים לדעת להיכן הקריירה עשויה להתקדם ולנסוק, ואם כך הדבר, יש לנו חדשות טובות עבורכם. שוק ההון מציע למעוניינים להשתלב בו, מסלולי קריירה רבים בתחומים שונים ומתגמלים, כדוגמת יעוץ השקעות, שיווק פנסיוני, בק אופיס, עבודה בתחומי הכלכלה השונים, דילרים, סוחרים, אליסטים, ני"עז, מט"ח וניהול תיקי השקעות.

להמשך קריאה לחצו http://www.hever.co.il/?CategoryID=273&ArticleID=202


סקרי שכר לתפקידים בשוק ההון
התעסוקה בשוק ההון מהווה פיתוי רב, הן בזכות המשכורות הגבוהות והן בשל ההבטחה הנוצצת והתמידית לרוווחי עתק בהמשך הקריירה. חלקם של סיפורי ההצלחה הפכו ידועים ומוכרים בפי כל ולמעשה מהווים חלק בלתי נפרד מן התרבות והחלום הישראלי.

להמשך קריאה לחצו http://www.hever.co.il/?CategoryID=273&ArticleID=201